قوانین نیتروسیپنل

کلیه کاربران و نمایندگان نیتروسیپنل موظف به رعایت قوانین و شرایط

سرویس دهی می باشند. ثبت نام در نیتروسیپنل و استفاده از هر یک از

سرویس ها، به منزله پذیرش کلیه قوانین بوده و در صورت نقض آنها

نیتروسیپنل حق برخورد با کاربر متخلف را خواهد داشت.

بند اول ؛ ثبت نام، فعال سازی و تحویل سرویس

کاربر موظف است برای ثبت نام در سایت ، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر با حروف فارسی وارد نمایند. در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های کاربر در حالت تعلیق قرار گرفته و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد. تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر، سرویس های کاربر از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.

هرگونه تغییر اطلاعات کاربر در سیستم مانند تغییر ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و… صرفا با ارائه اسناد معتبر از طرف کاربر قابل انجام خواهد بود.

هویت دیجیتال کاربر از طریق آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن همراه او بررسی میشود. در صورتی که دسترسی کاربر به سیستم (به دلیل بروز هرگونه مشکل یا سهل انگاری در اطلاع رسانی به موقع و بروز رسانی مشخصات ذکر شده) قطع گردد نیتروسیپنل به درخواست های کاربر رسیدگی نخواهد نمود.

بند دوم ؛ استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه

مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی نیتروسیپنل حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می‌دارد. نمونه‌هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می‌شود: دسترسی یا استفاده غیرمجاز از داده‌ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب‌پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارائه‌شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه‌های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آن‌ها و … ویروسها و سیر فعالیتهی تخریبی
استفاده از سرویسها یا تجهیزات نیتروسیپنل برای ایجاد یا ارسال ویروس‌ها، کرم‌ها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

کلیه سرویسهای نیتروسیپنل می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
• سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آمریکا و کانادا)
• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت
• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ
• راه اندازی سایت های فیشینگ !!!

 

بند سوم ؛ شرایط و قوانین فروش و مالی

کاربر موظف است قبل از خرید هرگونه سرویس، نسبت به انطابق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده توسط نیتروسیپنل اطمینان حاصل نماید. در صورتی که سرویس ارائه شده با انتظارات کاربر مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای قابل عودت نخواهد بود !

هزینه کلیه سرویس ها مرتبط به قیمت یورو به نرخ روز یورو محاسبه گردیده و صورت حساب کاربران با توجه به این نرخ بروز رسانی خواهد شد.

قیمت های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان قرارداد هر کاربر معتبر بوده و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها، قرارداد کاربر با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.

قیمتی که در هنگام سفارش کاربر در فاکتور منظور گردیده است، تا پایان مدت قرارداد معتبر می باشد.

تراکنش های انجام شده در صورتی که به هر دلیل ناموفق باشند حداکثر تا ۷۲ ساعت توسط بانک به کارت کاربر بازگشت داده خواهد شد.

بندچهارم ؛ قوانین بازگشت وجه

سرویس ها در صورت خرید ماهیانه دارای ۴۸ ساعت زمان تست هستند که در صورت ناراضی بودن(وجود مشکلی که توسط نیتروسیپنل رفع نشود) کاربر وجه مسترد شده به طور کامل برگشت داده خواهد شد . کاربرانی که بعد از سپری شدن ۴۸ ساعت زمان تست سرویس ها درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند . کاربر در طی این ۴۸ ساعت نباید قوانین سرویس دهی را نقض نماید در غیر این صورت هیچ وجهی قابل استرداد نخواهد بود . نیتروسیپنل عهد را بر صداقت کاربر گذاشته و برای تایید هویت کاربر تقاضای هیچ گونه مدرکی نمی‌کند. لذا در صورت درخواست بازگشت وجه، شماره حساب داده شده باید با نام مندرج در حساب کاربری فرد یکسان باشد. اگر کاربر قادر به ارائه شماره حسابی با نام صحیح خود نباشد، نیتروسیپنل میتواند مبلغ را به عنوان اعتبار به حساب کاربر اضافه نماید. بازگشت وجه تنها برای خریدهای جدید قابل انجام بوده و بدیهی است که برای تمدید هیچ یک از سرویس ها امکان بازگشت وجه وجود ندارد

بند پنجم ؛ نسخه پشتیبان یا بکاپ

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای نیتروسیپنل نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و نیتروسیپنل در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس ها و سرور های محازی صرفا به عهده خود کاربر می باشد و نیتروسیپنل در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

نیتروسیپنل هیچگونه مسئولیتی در مورد تهیه نسخه پشتیبان ندارد ولی در صورتی که مقدور باشد، با درخواست کاربر با دریافت هزینه‌ای متناسب با معیارهایی مانند میزان حافظه مصرفی، اقدام به تهیه بکاپ از سرور کاربر می‌کند.

به دلیل حساسیت بالای قطعات کامپیوتری و امکان خرابی آن‌ها توسط عوامل محیطی مانند گرما، نوسانات برق، خطای سخت افزاری و نرم افزاری و… همیشه امکان خرابی سرور و قطع شدن موقت یا دائمی آن وجود دارد. در چنین شرایطی نیتروسیپنل سعی در تعمیر سرور و یا ارائه سرویس دیگر به او برخواهد آمد اما هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته کاربر نخواهد داشت.

درباره نیتروسیپنل

نیتروسیپنل حدود 3 سال است که فعالیت خود را در زمینه فروش هاست و نمایندگی سیپنل و ... شروع کرده است و در این زمینه محصولات زیاد فروخته و مشتریان زیادی را کسب کرده است

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای نیتروسیپنل توسط لارا تیم

هاست ربات تلگرام

هاست ربات

هاست پایتون

هاست میدلاین

هاست مخصوص میدلاین

نمایندگی هاست ربات

نمایندگی هاست هلند

ریسلر هلند

هاست پایتون ارزان

سرور مجازی

سرور مجازی آلمان